KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13976124
nr 1397 6124
Oidentifierad konstnär. Porträtt av herre. Monogramsignerad, 1886. Olja på duk, 57x46cm, yttermått inklusive ram: 73x61cm
Kondition: skadad, duk
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:50:27